facebook
Zestaw 3 monet
Dane
Cena 10,00 zł
Do końca Zakończona
pią 14 sty 2022 20:08:29
Sprzedający king22 (19) 19 o mnie
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Ofert 0
Transport i płatność
Opcje transportu (+ cena przedmiotu)

 • List polecony priorytetowy 10,00 zł (10,00 zł)
 • Paczkomat / Paczkomat InPost 13,00 zł (13,00 zł)
Lokalizacja

 • Borki (Lubelskie)
Formy płatności

 • Wpłata na konto bankowe
 • Płatność przy odbiorze
Warunki dostawy

 • Kupujący pokrywa koszt przesyłki
Sprzedam zestaw 3 monet widocznych na zdjęciu. Są to : 100 zł. 70 Rocznica Powstania Wielkopolskiego z 1988r., 50 zł Ignacy Łukasiewicz z 1983 r., i 10000 zł. 200 Rocznica Konstytucji 3 Maja z 1991 r.

 

 1. W związku z tym iż sprzedawane są przedmioty kolekcjonerskie oryginalne, lecz używane , nie są  objęte  gwarancją  widoczne na zdjęciach uszkodzenia i defekty. Jeśli będą sprzedawane przedmioty nowe lub nie używane, będzie podana taka informacja w opisie przedmiotu.

 2.  Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia  przedmiotu. Po tym czasie wszelkie roszczenia nie będą rozpatrywane.  Korzystając z takiego prawa Kupujący zobowiązuje się do zwrotu Sprzedającemu  kupionych towarów w  nienaruszonym stanie. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący. Aby skorzystać z  prawa odstąpienia od umowy należ  wypełnić stosowny druk pobrany z podstrony  "Do pobrania" (stopka strony) i dołączyć go do przedmiotu lub  wysłać na adres email: king22@o2.pl .    W przypadku odstąpienia  od umowy zwrot pieniędzy przez Sprzedającego  następuje w terminie 14 dni na wskazane konto  bankowe , od otrzymania z powrotem przedmiotu i stwierdzeniu  zgodności i braku dodatkowych  uszkodzeń przedmiotu. W przypadku stwierdzenia niezgodności , dodatkowych uszkodzeń lub przesłania innego towaru - zwrot pieniędzy nie będzie możliwy , a Kupujący otrzyma przesłany towar.

 3. Niektóre przedmioty mogą być wyłączone z możliwości zwrotu produktu. Wówczas taka informacja będzie podana w opisie przedmiotu. Kupując taki przedmiot musisz pamiętać iż nie możesz go zwrócić.

 4. Na przdmioty wystawione z ceną " Kup teraz" istnieje możliwość zaproponowania  swojej ceny poprzez email lub telefonicznie.

 5. Kupując u mnie akceptujesz moje  zasady.  Zapoznaj się ze stroną "O mnie". W razie pytań podaję tel. 500-626-872.

 

Zdjęcia

Wyświetleń: 21


Płatności