facebook
CHLOROFIL W PŁYNIE * NSP*
Dane
Cena Kup Teraz 67,00 zł
Dostępna ilość 12/12 szt.
Do końca Zakończona
pon 24 wrz 2018 07:53:25
Sprzedający king22 (19) 19 o mnie
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Ofert -
Transport i płatność
Opcje transportu (+ cena przedmiotu)

  • Odbiór osobisty 0,00 zł (67,00 zł)
  • Przesyłka kurierska 8,00 zł (75,00 zł)
Lokalizacja

  • Borki (Lubelskie)
Formy płatności

  • Wpłata na konto bankowe
Warunki dostawy

  • Kupujący pokrywa koszt przesyłki

Chlorofil w płynie od NSP to doskonały suplement diety oczyszczający i odkwaszający nasz organizm. Regularne stosowanie tego produktu tonizuje nasz organizm poprzez unormowanie równowagi kwasowo – zasadowej. Poprawia regenerację czerwonych krwinek , co polepsza dotlenienie naszych komórek i łatwiejsze usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Produkt bezpieczny , można stosować u dzieci, szczególnie zalecany w zaparciach i problemach jelitowych. Wspomaga odchudzanie. Chlorofil w tym produkcie pozyskiwany jest z lucerny, znanej od wieków i uważanej za królową ziół. Na zdjęciach pokazana jest etykieta produktu. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Radzyniu Podlaskim. Tel. 500-626-872.

UWAGA. Przy zamówieniu za kwotę powyżej 150 zł. wysyłka GRATIS !!!

Na innych aukcjach dostępne są inne produkty Firmy NSP.

 

  1. W związku z tym iż sprzedawane są przedmioty kolekcjonerskie oryginalne, lecz używane , nie są  objęte  gwarancją  widoczne na zdjęciach uszkodzenia i defekty. Jeśli będą sprzedawane przedmioty nowe lub nie używane, będzie podana taka informacja w opisie przedmiotu.

  2.  Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia  przedmiotu. Po tym czasie wszelkie roszczenia nie będą rozpatrywane.  Korzystając z takiego prawa Kupujący zobowiązuje się do zwrotu Sprzedającemu  kupionych towarów w  nienaruszonym stanie. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący. Aby skorzystać z  prawa odstąpienia od umowy należ  wypełnić stosowny druk pobrany z podstrony  "Do pobrania" (stopka strony) i dołączyć go do przedmiotu lub  wysłać na adres email: king22@o2.pl .    W przypadku odstąpienia  od umowy zwrot pieniędzy przez Sprzedającego  następuje w terminie 14 dni na wskazane konto  bankowe , od otrzymania z powrotem przedmiotu i stwierdzeniu  zgodności i braku dodatkowych  uszkodzeń przedmiotu. W przypadku stwierdzenia niezgodności , dodatkowych uszkodzeń lub przesłania innego towaru - zwrot pieniędzy nie będzie możliwy , a Kupujący otrzyma przesłany towar.

  3. Niektóre przedmioty mogą być wyłączone z możliwości zwrotu produktu. Wówczas taka informacja będzie podana w opisie przedmiotu. Kupując taki przedmiot musisz pamiętać iż nie możesz go zwrócić.

  4. Na przdmioty wystawione z ceną " Kup teraz" istnieje możliwość zaproponowania  swojej ceny poprzez email lub telefonicznie.

  5. Kupując u mnie akceptujesz moje  zasady.  Zapoznaj się ze stroną "O mnie". W razie pytań podaję tel. 500-626-872.

 

Zdjęcia

Wyświetleń: 219


Płatności